WindowsMultimediaObróbka i konwersja wideoFree YouTube to DVD Converter

Free YouTube to DVD Converter3.1.103.829

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Free YouTube to DVD Converter to darmowe narzędzie do pobierania klipów z serwisu YouTube oraz ich konwertowania do formatów zgodnych ze stacjonarnymi odtwarzaczami DVD.

Aplikacja charakteryzuje się prostą obsługą i szybkością działania. Aby pobrać wybrane klipy wystarczy wkleić odnośniki do nich w głównym oknie programu. Poza funkcją pobierania wielu plików jednocześnie, możliwe jest także pobieranie całych playlist w obrębie jednej sesji. Free YouTube to DVD Converter potrafi automatycznie tworzyć czytelne i funkcjonalne menu dla płyt DVD z filmami. Z poziomu narzędzia nagramy również pobrane klipy na nośnik DVD.

Opcje konfiguracyjne oferowane przez Free YouTube to DVD Converter ograniczone zostały do minimum. Z poziomu aplikacji wybierzemy jedynie format obrazu (NTSC lub PAL), jego jakość , a także format wyjściowy - MP4, AVI i FLV.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
2.52 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań22 188
Data aktualizacji31 sie 2020
Rozmiar pliku52.68 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)