WindowsNarzędziaOdzyskiwanie danychFreeRecover
FreeRecover ikona

FreeRecoverBeta

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

FreeRecover to bardzo proste, a w dodatku bezpłatne narzędzie do odzyskiwania plików na dyskach twardych NTFS, które utraciliśmy w wyniku awarii, działania wirusa czy też usunęliśmy zupełnie przypadkowo.

Z poziomu górnej części okna programu musimy wskazać interesującą nas partycję, a następnie kliknąć przycisk „search”. FreeRecover wygeneruje listę danych, jakie możemy odzyskać. Aby to zrobić, należy wybrać odpowiednie pliki i skorzystać z funkcji „recover files”. Jeśli wyniki wyszukiwania są zbyt obszerne, nic nie stoi na przeszkodzie, by posortować je na przykład według nazwy, ścieżki lub rozmiaru.

FreeRecover umożliwia również pobranie oryginalnych ścieżek plików. Do dyspozycji użytkownika oddano ponadto funkcję sprawdzania integralności danych.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Producentdcorphan
Liczba pobrań1 288
Data aktualizacji8 sie 2018
Rozmiar pliku0.24 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
FreeRecover ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)