WindowsBezpieczeństwoSkanery i szczepionki antywirusoweG DATA BootMedium

G DATA BootMedium

zabezpiecz pobieranie

G Data BootMedium to oprogramowanie antywirusowe, które rozpowszechniane jest w formie nośnika rozruchowego. Pozwala ono skutecznie oczyścić komputer z infekcji nawet w przypadkach kiedy nie jest możliwe uruchomienie środowiska operacyjnego.

Oprogramowanie daje użytkownikowi możliwość niwelowania różnego typu szkodników w przypadku kiedy zawiodło standardowe oprogramowanie antywirusowe lub co gorsza, infekcja wirusowa uniemożliwia poprawne działanie systemu Windows. G DATA BootMedium bazuje na sprawdzonym i cenionym programie G Data Antivirus, który charakteryzuje się dużą skutecznością w wykrywaniu i usuwaniu szkodliwych komponentów.

Poza funkcją walki z wirusami G DATA BootMedium daje użytkownikowi dostęp do narzędzia G Data Backup, które umożliwia przywracanie plików z kopii zapasowych utworzonych w przeszłości.

G Data BootMedium udostępniane jest w formie obrazu dysku ISO, który należy wypalić na płytę CD lub stworzyć na jego bazie bootowalny nośnik USB i uruchomić za jego pomocą komputer.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań375
Data aktualizacji30 sty 2019
Rozmiar pliku675.20 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)