gBurner gBurner 5.0

Strona główna Windows Multimedia Nagrywanie płyt CD/DVD/BD
​Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

gBurner to niewielkie, ale oferujące duże możliwości i proste w obsłudze narzędzie do nagrywania danych na nośniki CD/DVD/BD.

Z pomocą programu stworzymy, a następnie wypalimy na płyty kompilacje zawierające dane, muzykę oraz materiały wideo. Jego kluczowe funkcje to obsługa dysków bootowalnych i multisesyjnych, kasowanie zawartości nośników wielokrotnego zapisu, mechanizm tworzenia bootowalnych napędów USB, a także opcje tworzenia, edycji, nagrywania, konwersji i wyodrębniania plików z obrazów dysków (iso, bin, cue, mdf, mds, img, gbi, daa, uif, cif, nrg, gi, dmg) oraz wypalania płyt Audio-CD, (S)VCD i DVD-Video. gBurner na tle konkurencji poszczycić się może dużą szybkością działania i bardzo niskim zapotrzebowaniem na zasoby systemowe.

Narzędzie obsługuje większość najpopularniejszych typów płyt (CD-R, CD-RW, DVD-R, DVD-RW, DVD-R DL, DVD+R, DVD+RW, DVD+R DL, DVD-RAM, BD-R, BD-R DL, BD-RE, BD-RE DL) i systemów zapisu plików (ISO 9660, Joliet, UDF). Ponadto gBurner dysponuje wsparciem dla kodowania znaków Unicode, a także najpopularniejszych obrazów wirtualnych dysków (wim, vmdk, vhd i vdi).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

lekii, przyjazny interfejs, dużo możliwości
nie zauważyłem, no może "cena"
ocena użytkownika
21.11.2013 11:35 • Recenzja do wersji 3.5

Od dłuższego czasu szukałem jakiegoś fajnego "burnera" takiego dla zwykłego użytkownika. Przetestowałem chyba wszystkie możliwe darmowe programy. Nie znalazłem żadnego, który by spełniał moje oczekiwania. "Odpychały" mnie znane płatne aplikacje. Na gBurnera trafiłem całkiem przypadkiem. I to był 'strzał" w dziesiątkę. Teraz nie pozostaje nic innego jak "uciułać" trochę grosza i kupić pełną wersję. I co najważniejsze na Win 8.1 sprawuje się bezproblemowo. Moja ocena to 9,8/10.