Galaxy Nexus z Androidem 4.0 zadebiutuje 11 października

Galaxy Nexus z Androidem 4.0 zadebiutuje 11 października

07.10.2011 12:17, aktualizacja: 10.10.2011 09:44

Wszelkie wątpliwości dotyczące konferencji Samsung Mobile UNPACKED 2011 oraz tego, co tam zobaczymy, zostały dziś rozwiane.

Datę premiery Androida 4.0, czyli Ice Cream Sandwich, potwierdziła firma Google za pośrednictwem kanału Android Developers na YouTube. W oficjalnym repozytorium materiałów wideo grupy rozwijającej Androida znalazła się już strona rezerwująca miejsce dla filmu z premiery nowego systemu. Na stronie trwa odliczanie do rozpoczęcia UNPACKED — 11 października.

System nie istnieje bez odpowiedniego sprzętu, a premierze Androida 4.0 będzie towarzyszyła prezentacja pierwszego telefonu z tym systemem — Galaxy Nexus — stworzonego przez Google i Samsunga. Aby nieco podrażnić oczekujących na premierę urządzenia, producent telefonu umieścił na swoim kanale na YouTube zwiastun wydarzenia. Urządzenie zapowiada się interesująco, zwłaszcza że prawdopodobnie telefon będzie miał wklęsły ekran AMOLED. Czy Android 4.0 i Galaxy Nexus rzeczywiście idą w parze jak mleko i ciasteczka, przekonamy się już w poniedziałek.

** Aktualizacja**, 07.10.2011, 12:25

Jeśli ktoś nie może doczekać się premiery nowego Samsunga, może zainteresować się przeciekami. Na YouTube pojawił się film z nowym telefonem Samsunga w roli głównej.

** Aktualizacja, 07.10.2011, 15:00 TechCrunch poinformował właśnie, że premiera została przesunięta**. Samsung i Google uznali, że nie jest to właściwy czas na premierę nowego produktu. Niebawem ogłoszona zostanie nowa data premiery Androida 4.0 i Galaxy Nexusa. Według oficjalnego ogłoszenia zmiana daty wydarzenia ma uhonorować Śmierć Steve'a Jobsa.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (29)