GameGain ikona

GameGain4.3.7.2022

WindowsNarzędziaNarzędzia systemoweGameGain
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

GameGain to łatwe w użyciu narzędzie, którego zadaniem jest optymalizacja systemu operacyjnego pod kątem jak najwyższej wydajności w grach.

Według zapewnień twórców program umożliwia optymalizację komputera, która pozwala osiągnąć w grach większą płynność obrazu (liczba klatek na sekundę). GameGain narzuca procesorowi takie nadawanie priorytetów, aby wybrane aplikacje - w tym przypadku gry - uzyskiwały dostęp do jak największej liczby rdzeni, co przekłada się na moc obliczeniową. Dzięki temu gry uruchamiają się i działają znacznie szybciej.

GameGain jest kompatybilny z większością wersji systemu operacyjnego Windows. Obsługa narzędzia jest banalnie prosta i ogranicza się do kliknięcia 'Optymize now' lub 'Restore' w celu przywrócenia domyślnych ustawień.

351625770827130263_0
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Twoja ocena
ProducentPGWARE, LLC.
Liczba pobrań1 080
Data aktualizacji7 mar 2022
Rozmiar pliku5.89 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
GameGain ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)