bEhAbEMl
GameGain ikona

GameGain4.6.7.2021

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

GameGain to łatwe w użyciu narzędzie, którego zadaniem jest optymalizacja systemu operacyjnego pod kątem jak najwyższej wydajności w grach.

bEhAbEMn

Według zapewnień twórców program umożliwia optymalizację komputera, która pozwala osiągnąć w grach większą płynność obrazu (liczba klatek na sekundę). GameGain narzuca procesorowi takie nadawanie priorytetów, aby wybrane aplikacje - w tym przypadku gry - uzyskiwały dostęp do jak największej liczby rdzeni, co przekłada się na moc obliczeniową. Dzięki temu gry uruchamiają się i działają znacznie szybciej.

GameGain jest kompatybilny z większością wersji systemu operacyjnego Windows. Obsługa narzędzia jest banalnie prosta i ogranicza się do kliknięcia 'Optymize now' lub 'Restore' w celu przywrócenia domyślnych ustawień.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
GameGain 4.6.7.2021wersja stabilna (32/64-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
1.01 ocena
ProducentPGWARE, LLC.
Liczba pobrań767
Data aktualizacji7 cze 2021
Rozmiar pliku5.38 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
GameGain ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEhAbEMS
bEhAbENj