WindowsNarzędziaNarzędzia systemoweGameGain
GameGain ikona

GameGain4.3.7.2022

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

GameGain to łatwe w użyciu narzędzie, którego zadaniem jest optymalizacja systemu operacyjnego pod kątem jak najwyższej wydajności w grach.

Według zapewnień twórców program umożliwia optymalizację komputera, która pozwala osiągnąć w grach większą płynność obrazu (liczba klatek na sekundę). GameGain narzuca procesorowi takie nadawanie priorytetów, aby wybrane aplikacje - w tym przypadku gry - uzyskiwały dostęp do jak największej liczby rdzeni, co przekłada się na moc obliczeniową. Dzięki temu gry uruchamiają się i działają znacznie szybciej.

GameGain jest kompatybilny z większością wersji systemu operacyjnego Windows. Obsługa narzędzia jest banalnie prosta i ogranicza się do kliknięcia 'Optymize now' lub 'Restore' w celu przywrócenia domyślnych ustawień.

Obraz
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Twoja ocena
ProducentPGWARE, LLC.
Liczba pobrań1 130
Data aktualizacji7 mar 2022
Rozmiar pliku5.89 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
GameGain ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)