WindowsNarzędziaInne narzędziaGameplay Time Tracker
Gameplay Time Tracker ikona

Gameplay Time Tracker3.1.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Gameplay Time Tracker to program, który pozwala kontrolować czas spędzony nad grami komputerowymi.

Z poziomu głównego okna aplikacji Gameplay Time Tracker mamy dostęp do biblioteki własnych gier, a także wszelakich statystyk. Znajdziemy tu listę najczęściej uruchamianych tytułów, informacje o czasie spędzonym nad poszczególnymi grami, a także możliwość wykrywania kolejnych, zainstalowanych produkcji.

Gameplay Time Tracker umożliwia przydzielanie gier do poszczególnych kategorii (np. strzelanki, bijatyki, sportowe czy logiczne). Jednocześnie pozwala na dzielenie tytułów w taki sposób, byśmy mogli cały czas mieć kontrolę nad tym, które z nich już ukończyliśmy, a które wciąż czekają na przejście. Możemy również zdefiniować, czy dana produkcja jest obsługiwana w standardowym trybie czy też przez przeglądarkę internetową.

Wszystkie statystyki udostępniane za pośrednictwem Gameplay Time Tracker są przedstawione w bardzo czytelnej formie, np. w formie tabeli bądź wykresu. Możemy dowiedzieć się nie tylko, ile czasu poświęciliśmy danej grze, ale także jak często była ona uruchamiana.

Gameplay Time Tracker oferuje także dostęp do innych statystyk, które można traktować jako ciekawostki. Informuje o tym, ile kilometrów przejechaliśmy myszą po podkładce bądź biurku w czasie grania w swoją ulubioną grę. Pozwala również dowiedzieć się, ile razy wcisnęliśmy poszczególne przyciski na kontrolerze w trakcie zabawy.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
5.02 oceny
Twoja ocena
Producentmik61
Liczba pobrań2 331
Data aktualizacji23 wrz 2018
Rozmiar pliku3.91 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Gameplay Time Tracker ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)