WindowsAkcesoriaSterowanie komputeremGaming Keyboard Splitter
Gaming Keyboard Splitter ikona

Gaming Keyboard Splitter1.2.0.2

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Gaming Keyboard Splitter to bardzo przydatne narzędzie stworzone z myślą o fanach rozgrywki wieloosobowej przy jednym komputerze.

W systemie operacyjnym Windows możemy podłączyć oczywiście wiele klawiatur, ale niestety są one traktowane jako to samo urządzenie, co uniemożliwia korzystanie z nich w grach komputerowych oferujących zabawę multiplayer w trybie lokalnym.

Problem można jednak rozwiązać dzięki aplikacji Gaming Keyboard Splitter, bo właśnie ona pozwala na stworzenie maksymalnie czterech wirtualnych kontrolerów Xbox 360, które będą otrzymywały dane wejściowe od wspomnianych klawiatur, co z kolei pozwoli nam rywalizować z członkami rodziny, przyjaciółmi lub znajomymi na tym samym pececie.

Gaming Keyboard Splitter wymaga zarezerwowania sporej ilości wolnego czasu, ale tylko w trakcie pierwszego uruchomienia, kiedy to zajmujemy się konfiguracją narzędzia. Możemy wówczas nie tylko sparować każdą podłączoną klawiaturę z gniazdem kontrolera, ale także przypisać funkcje gamepada do każdego przycisku klawiatury. Istnieje również opcja przygotowania predefiniowanych ustawień dla konkretnych gier.

Warto wspomnieć, że Gaming Keyboard Splitter wymaga zainstalowania sterownika kontrolera Xbox 360 firmy Microsoft w systemach operacyjnych Windows XP, Windows Vista oraz Windows 7. Właściciele nowszych wersji popularnych „okienek” muszą natomiast zainstalować wbudowane sterowniki, a następnie zrestartować komputer.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentIvan Yankov
Liczba pobrań14 133
Data aktualizacji12 kwi 2019
Rozmiar pliku4.98 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Gaming Keyboard Splitter ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)