Gang Słodziaków to nie tylko zabawki, sprawdź też gry mobilne dla dzieci

Gang Słodziaków to nie tylko zabawki, sprawdź też gry mobilne dla dzieci

Gang Słodziaków to nie tylko zabawki, sprawdź też gry mobilne dla dzieci
02.10.2018 18:55

Jeśli zdarza wam się choćby przechodzić obok sklepów sieci Biedronka, na pewno nie ominęło was szaleństwo związane z kolejną serią zabawek. Jednak Gang Słodziaków to nie tylko kolekcja pluszowych zwierzątek. To także zestaw prostych gier edukacyjnych dla dzieci.

W aplikacji znajdziemy 5 gier, których bohaterami są słodziaki z pluszowej kolekcji. Zając Zuzia proponuje zabawę w skakanie do dziupli, w której trzeba brać pod uwagę siłę wiatru, ryś Rysio zabawi się w rysowanie, z sową Zosią można poszukiwać słów w rozsypanych literkach, lis Lucek prowadzi przez labirynt, a jeż Jeżyk pokazuje wykreślankę. Bóbr Borys nie ma własnej gry, ale dyryguje orkiestrą Słodziaków – w tej części dzieci mogą dotykać zwierząt, by grały na instrumentach.Gry zostały ubrane w przyjemną dla oka szatę graficzną, choć obecność realistycznych pluszaków w rysowanym lesie nie jest najlepszym wyborem. Wszystkie gry powiązane są z nauką czytania i pisania, a po rozwiązaniu łamigłówek można sprawdzić wyniki w rankingu.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]
  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

W aplikacji znajdziemy ponadto inne treści, związane z Gangiem Słodziaków. Możemy obejrzeć kilka bajeczek, czytanych przez polskich aktorów – między innymi Wiktora Zborowskiego. W innej części można też posłuchać piosenek o Słodziakach i zrobić zdjęcie z naklejkami, zawierającymi wszystkie pluszaki z kolekcji. Znajdziemy tu też niestety przynajmniej jedną reklamę Biedronki.

Obraz

Aplikację Gang Słodziaków znajdziecie w naszej bazie gier dla dzieci.

W Google Play znajdziemy jeszcze przynajmniej jedną grę, która wykorzystuje Słodziaki – Gang Słodziaków Przygody. Nie jest to jednak gra powiązana w jakikolwiek sposób z Biedronką, a jej autor jest zarejestrowany w Maroku. Możliwe, że aplikacja jest niebezpieczna, a na pewno nie jest grą wysokiej jakości.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (41)