iOSMultimediaInne programy multimedialneGarageBand
GarageBand ikona

GarageBand2.3.15

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

GarageBand to bardzo rozbudowana aplikacja muzyczna, która zamienia iPhone'a lub iPada w kompletne studio nagraniowe z wirtualnymi instrumentami i automatem perkusyjnym. W programie można miksować sesje nagraniowe albo grać na żywo, korzystając z pętli i efektów dźwiękowych, działających w czasie rzeczywistym. Wszystkie narzędzia są przystosowane do wygodnej pracy na ekranie dotykowym.

W GarageBand można grać na wirtualnych instrumentach, jak klawisze, gitara czy perkusja, korzystając z ekranu dotykowego, rozpoznającego kilka punktów dotyku. Dzięki automatycznym instrumentom można grać i dobrze się bawić nawet bez specjalistycznej wiedzy, a nawet bez umiejętności grania na instrumentach. Można też podłączyć do urządzenia przenośnego gitarę lub bas i używać GarageBand zamiast efektów.

GarageBand w tej wersji pozwala nagrać 32 ścieżki. Przy rozpoczęciu projektu można wybrać do niego szablon odpowiedni dla gatunku muzycznego. Wtedy program podpowie brzmienia, pętle, perkusję i efekty charakterystyczne dla gatunku. Nie brakuje tu efektów specjalnych i filtrów.

Piosenki można przechowywać na dysku iCloud, wysyłać na Facebooka, YouTube i SoundCloud, a także ustawiać jako dzwonek iPhone'a. Aplikacja synchronizuje się z projektami Logic Pro X przez iCloud i pozwala zdalnie dodawać ścieżki.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
ProducentApple, Inc.
Liczba pobrań1 521
Data aktualizacji20 wrz 2023
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
GarageBand ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)