MacOSMultimediaObróbka i konwersja audioGarageBand
GarageBand ikona

GarageBand10.1.6

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Garage Band to łatwy i bardzo dobrze przygotowany program do tworzenia muzyki. Z jego pomocą można nagrywać, aranżować i miksować utwory, wykorzystując naturalne instrumenty, sample i automaty.

Garage Band pozwala nagrywać i miksować do 255 ścieżek w jednym projekcie. FlexTime pozwala dostosować tempo różnych ścieżek, podobnie jak profesjonalne, dużo droższe narzędzia. Z pomocą narzędzia Groove Time można dopasować rytm perkusji do nagranego utworu.

Ważną częścią programu jest moduł Drummer, który pozwala skorzystać z rozbudowanego, realistycznego i łatwego w obsłudze automatu perkusyjnego w programie. Drummer ma kilka schematów, odpowiednich dla różnych gatunków muzycznych. Wbudowany tu został także cyfrowy system efektów gitarowych, który pozwala symulować brzmienie 25 kultowych pieców oraz tworzyć własne efekty.

W programie znalazł się także rozbudowany tuner i metronom. W miksowaniu pomaga rozbudowany, wizualny equalizer.

Początkujący muzycy mogą z poziomu programu Garage Band dokupić lekcje gry na gitarze. Materiały zostały opatrzone filmami i pozwalają grać razem z nauczycielem, który często jest autorem lub wykonawcą prezentowanego utworu. Po zagraniu ćwiczenia można uzyskać automatycznie generowaną ocenę.

Garage Band integruje się z usługą iCloud i świetnie współpracuje z aplikacjami na system iOS, a także z iMovie, w którym można przygotować obraz do ścieżki dźwiękowej. Utwory można eksportować na wiele sposobów, w tym jako dzwonek dla iPhone'a, utwór w bibliotece iTunes bądź bezpośrednio na SoundCloud.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentApple, Inc.
Liczba pobrań2 012
Data aktualizacji19 kwi 2017
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
GarageBand ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)