bEDlyMnF
gBurner Virtual Drive ikona

gBurner Virtual Drive5.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

gBurner Virtual Drive to jedno z najprostszych w obsłudze narzędzi do tworzenia i zarządzania wirtualnymi napędami CD/DVD.

bEDlyMnH

Narzędzie pozwala użytkownikowi na emulowanie maksymalnie 16 wirtualnych napędów, w których zamontować możemy obrazy dysków w wielu popularnych formatach. Po uruchomieniu działa ono w obrębie zasobnika systemowego i to z jego poziomu można je obsługiwać. Klikając na ikonkę gBurner Virtual Drive użytkownik może tworzyć nowe napędy, a także obsługiwać za ich pośrednictwem dane zapisane w obrazach płyt. Znajdziemy tam również opcje, pozwalającą na automatyczne uruchamianie programu wraz z systemem oraz samoczynne montowanie obrazów po każdym restarcie komputera.

gBurner Virtual Drive obsługuje obrazy dysków w formatach ISO, GBI/GBP, DAA, NRG, MDF/MDS, BIN/CUE, UIF, ISZ, ASHDISC, DMG, GI, BWI/B5I, IMG, CDI, PDI, NCD, LCD, CIF, P01, PXI, C2D, FCD, VCD i innych.

Udostępnij
gBurner Virtual Drive 5.0wersja stabilna (32-bit)
gBurner Virtual Drive 5.0wersja stabilna (64-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.06 ocen
Twoja ocena:
Liczba pobrań34 846
Data aktualizacji27 lis 2020
Rozmiar pliku2.48 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
gBurner Virtual Drive ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEDlyMoD