Gdyby Caravaggio był graczem. Klawiatura dla graczy pokryta 24‑karatowym złotem

(fot. Materiały prasowe)
(fot. Materiały prasowe)
Piotr Urbaniak

25.10.2019 18:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jeśli należysz do tych, którzy marzą o Cadillacu Escalade z drzwiami á la Lamborghini i za niedościgniony wzór estetyki uznajesz epokę baroku, a przy tym jesteś graczem, to firma XPG ma coś w sam raz dla ciebie. Golden Summoner to klawiatura mechaniczna dla graczy pokryta 24-karatowym złotem.

Jak czytamy w informacji prasowej, peryferium wykonane jest z niesprecyzowanego metalu, ale pokryte właśnie 24-karatowym złotem. W całości. Należy przez to rozumieć, że pozłacana jest zarówno sama obudowa, jak i nakładki na klawisze.

Format urządzenia jest standardowy, z blokiem numerycznym, co daje 105 klawiszy w układzie US QWERTY. Każdy z nich ma nieznanego typu przełącznik mechaniczny.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Więcej szczegółów producent obiecuje ujawnić na targach Thailand Game Show 2019, które odbywają się w dniach 25-27 października w Bangkoku. Na ten moment pewne jest jedno: miłośnicy przepychu będą zachwyceni. Zresztą, spójrzcie tylko na zdjęcia.

Mysz szyta na miarę

Co ciekawe, według ujawnionych informacji, klawiatura Golden Summoner to nie jedyny nietypowy produkt, jaki XPG szykuje na najbliższe miesiące. Drugi to myszka dla graczy XPG Headshot, której obudowa będzie drukowana na drukarce 3D, i to według wzorca ergonomii opracowanego przez algorytm sztucznej inteligencji.

Jakby tego było mało, zamawiając XPG Headshot, klient będzie mógł wprowadzić ekskluzywne poprawki dla siebie. Niemniej ciężko powiedzieć, co to dokładnie oznacza.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (35)
Zobacz także