GeForce 650 Ti już w sprzedaży, można „upolować” Assassin's Creed III w pakiecie

GeForce 650 Ti już w sprzedaży, można „upolować” Assassin's Creed III w pakiecie

Redakcja
09.10.2012 18:14, aktualizacja: 09.10.2012 18:44

Miłośnicy cyfrowej rozrywki dbający o to, by ich „blaszaki” miały najświeższe komponenty, mają dziś powód do radości. Do sklepów trafiły właśnie nowe karty graficzne NVIDIA GeForce GTX 650 Ti, przeznaczone dla osób, które chcą za rozsądną kwotę zmodernizować swój komputer przed zaplanowanymi na jesień premierami tegorocznych hitów. W końcu za oknami coraz zimniej, trzeba więc będzie poszukać zajęcia w domu. Nowy układ graficzny ma zapewnić komfortową zabawę w takich grach, jak Call of Duty: Black Ops II, Assassin's Creed III, MechWarrior Online czy Hawken.

Obraz

Nowy model procesora graficznego opiera się na architekturze GK106. Rdzeń karty taktowany jest zegarem 928 MHz, który wspiera 768 jednostek cieniujących i 1 GB RAM. Według testów przeprowadzonych przez NVIDIĘ w 3D Mark Vantage Extreme, GeForce GTX 650 Ti jest pięciokrotnie szybszy niż 9600 GT. W porównaniu do GeForce 650, karta z serii Titanium zapewnia wydajność większą o średnio 40%.

Partnerzy NVIDII zaprezentowali już indywidualne wersje kart, których ceny zaczynają się od 599 zł. Oferta jest ciekawa, a żeby wzmocnić apetyt potencjalnych nabywców, do wybranych modeli dołączana jest gra Assassin's Creed III.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)