Genesis Holm 300 – ergonomiczne biurko dla gracza, z diodami RGB i hubem USB 3.0

Genesis Holm 300 – ergonomiczne biurko dla gracza, z diodami RGB i hubem USB 3.0

(fot. Materiały prasowe)
(fot. Materiały prasowe)
Piotr Urbaniak
28.10.2019 15:30

Firma Genesis wprowadziła do oferty nowe biurko dla gracza, model Holm 300. Konstrukcja wyróżnia się przede wszystkim tym, że jest jedną z najtańszych w swojej klasie na rynku.

Biurko Genesis Holm 300 ma blat z płyty MDF o wymiarach 120 x 60 cm, oklejony folią stylizowaną na włókno węglowe, a także stalowy stelaż. Wysokość wynosi 75 cm i nie jest regulowana. Nie oznacza to jednak, że producent kompletnie zbagatelizował kwestię ergonomii.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Sprzęt otrzymał trzy dodatkowe półki; na monitor, dokumenty i listwę zasilającą. Gwarantuje też trzy uchwyty. Jeden jest na kubek, a na dwóch pozostałych można coś zawiesić.

W samym blacie znajdują się z kolei przepusty kablowe oraz hub USB 3.0 z trzema gniazdami. Ponadto, Holm 300 zapewnia ładowarkę indukcyjną o mocy 10 W i podświetlenie diodami RGB, które można oczywiście całkowicie wyłączyć.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Oficjalna cena detaliczna biurka Genesis Holm 300 wynosi 799 zł, co czyni je jedną z najtańszych konstrukcji tego rodzaju na rynku. Choć warto pamiętać, że jest to zarazem konstrukcja dość prosta, która nie zapewnia choćby regulacji wysokości. Sprzedaż rusza w listopadzie.

Programy

Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (42)