WindowsAkcesoriaInne akcesoriaGenius
Genius ikona

Genius1.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Genius to bardzo prosta aplikacja do umieszczania wielu obiektów (fragmentów tekstów, zdjęć, kodów HTML, itp.) w schowku.

W systemie operacyjnym Windows domyślnie możemy przechowywać w schowku tylko jeden obiekt, ale dzięki narzędziom takim jak Genius zniesiemy to ograniczenie. Po skopiowaniu kilku fragmentów tekstów (pochodzących np. ze stron internetowych lub przeglądanych dokumentów), zyskamy do nich dostęp z poziomu głównego okna aplikacji i umieścimy w innym, dowolnym miejscu. W przypadku umieszczenia w schowku większej liczby elementów w ich odnalezieniu pomoże wbudowana wyszukiwarka.

Korzystanie z programu Genius ułatwiają skróty klawiaturowe, które możemy dowolnie modyfikować. Udostępniono kombinacje pozwalające między innymi na szybkie wklejenie obiektu do aktualnie otwartej aplikacji, usunięcie całej zawartości schowka (wraz z historią), otwarcie głównego okna opisywanego narzędzia w celu zapoznania się z zawartością schowka czy też pokazanie historii skopiowanych obiektów.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań137
Data aktualizacji20 wrz 2018
Rozmiar pliku8.75 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Genius ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)