AndroidPodróże i transportInformatory turystyczneGetYourGuide: Bilety, atrakcje i wycieczki
GetYourGuide: Bilety, atrakcje i wycieczki ikona

GetYourGuide: Bilety, atrakcje i wycieczki23.33.2

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

GetYourGuide atrakcje i bilety to aplikacja, która przyda się osobom planującym podróże. Za jej pomocą można przejrzeć obszerną listę atrakcji turystycznych w miastach na całym świecie, a także zarezerwować online bilety wstępu.

Po zainstalowaniu programu, ujrzymy krótki samouczek, w którym opisano jego największe zalety oraz ideę, która przyświecała jego twórcom. Z aplikacji można korzystać w trybie gościa, ale po założeniu konta (za pomocą adresu e-mail lub konta na Facebooku) otworzą się dodatkowe możliwości, czyli synchronizacja naszych danych między urządzeniami.

Na ekranie głównym aplikacji znajdziemy informacje pogrupowane w czterech kategoriach. Kluczowa to Explore, w której znajdziemy informacje o atrakcjach turystycznych dopasowanych do naszej lokalizacji, a także wyszukiwarkę miejsc. Baza danych jest bardzo obszerna i liczy prawie 23 tys. wpisów o atrakcjach w miastach na całym świecie.

Każda lokalizacja opatrzona jest kartą z dużym zdjęciem, aktualnymi danymi pogodowymi, skrótem do listy wydarzeń na dzisiaj i na jutro, na ekranie głównym znajdziemy też spis wydarzeń polecanych przez twórców programu. Po kliknięciu w wybrane wydarzenie, znajdziemy jego szczegółowy opis, godziny trwania, zdjęcia (gdy chodzi o wycieczkę, program pokaże też mapę), a także recenzje od osób, które gościły już np. w miejscach, do których sami chcemy się udać. Możemy też zarezerwować i opłacić nasz udział za pomocą aplikacji, a gdy pieniądze zostaną zaksięgowane, otrzymamy kupon w formie kodu QR. Przybywając na miejsce, wystarczy wyjąć smartfon i okazać kod do zeskanowania, aby wymienić go na bilet wstępu.

Kuponom potwierdzającym dokonanie rezerwacji poświęcona jest osobna zakładka w aplikacji, a znajdziemy w niej zarówno kupony archiwalne, jak też te dotyczące zbliżających się wydarzeń. Kolejna zakładka w aplikacji to Ulubione: tutaj możemy szybko przejrzeć listę miast i atrakcji, które wcześniej dodaliśmy właśnie do ulubionych. W czwartej zakładce sprawdzimy zaś informacje o naszym profilu w GetYourGuide, ustalimy walutę, w której chcemy się rozliczać, przeczytamy też instrukcję obsługi programu.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
ProducentGetYourGuide
Liczba pobrań162
Data aktualizacji20 sie 2023
System operacyjnyAndroid 6.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
GetYourGuide: Bilety, atrakcje i wycieczki ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)