iOSPodróże i transportInformatory turystyczneGetYourGuide - Tours, Travel Activities & Attraction Tickets
GetYourGuide - Tours, Travel Activities & Attraction Tickets ikona

GetYourGuide - Tours, Travel Activities & Attraction Tickets

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

GetYourGuide - Tours, Travel Activities & Attraction Tickets to program, który ułatwia podróże. Oferuje nie tylko liczącą ponad 23 tys. wpisów bazę informacji o atrakcjach turystycznych w miastach całego świata. Pozwala też wygodnie rezerwować bilety wstępu.

Gdy zainstalujemy program, przejrzymy krótki samouczek, dzięki któremu dowiemy się, jak działa aplikacja. Możemy od razu przejść do korzystania, a także założyć konto i zalogować się, używając adresu e-mail lub konta na Facebooku. Użytkownicy zalogowani mogą korzystać z możliwości synchronizowania danych w aplikacji między urządzeniami.

Na ekranie głównym programu znajdziemy cztery podstawowe kategorie. Pierwsza z nich to Discover. Tutaj znajdziemy informacje o atrakcjach w mieście, w którym aktualnie przebywamy (w oparciu o dane o naszej lokalizacji). Karta miasta zawiera zdjęcia, informacje o aktualnej pogodzie, kalendarz najciekawszych wydarzeń w danym mieście oraz listę miast, w których wizytę polecają twórcy programu. Po kliknięciu w wybrane wydarzenie, przejrzymy związane z nim fotografie, sprawdzimy szczegółowe informacje (np. plan wycieczki) i mapę, przeczytamy recenzję osób, które wzięły już w nim udział, możemy też zarezerwować bilet i opłacić go za pomocą aplikacji. Po przelaniu pieniędzy dostaniemy kupon w formie kodu QR. Wydarzenia możemy też odkładać do lektury na później, oznaczając je jako ulubione.

W kategorii Rezerwacje znajdziemy nasze kupony: na zbliżające się wydarzenia oraz te, z których już skorzystaliśmy. W zakładce Ulubione mamy dostęp do miejsc, które wcześniej wyróżniliśmy. Z kolei w sekcji Profil możemy edytować nasze dane, zalogować się (jeśli używamy aplikacji w trybie gościa), a także zmienić walutę, w której chcemy opłacać nasze rezerwacje.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentGetYourGuide
Liczba pobrań75
Data aktualizacji13 paź 2022
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
GetYourGuide - Tours, Travel Activities & Attraction Tickets ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)