WindowsNarzędziaIdentyfikacja sprzętu i oprogramowaniaGFXplorer
GFXplorer ikona

GFXplorer3.16.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

GFXplorer to program, który zajmuje się wyświetlaniem szczegółowych informacji na temat podzespołów komputera, jak i programów zainstalowanych na dysku twardym naszego PC.

Za sprawą GFXplorer wyszukamy niezbędne dane techniczne, co może okazać się przydatne w rozmaitych sytuacjach (np. gdy chcemy wymienić procesor, ale musimy upewnić się, że będzie on kompatybilny z naszą płytą główną).

Korzystanie z tej aplikacji nie powinno sprawić nikomu większych kłopotów, gdyż producent GFXplorer zdecydował się na interfejs użytkownika oparty na zakładkach (osobna dla systemu Windows, kolejna dla procesora, RAM i BIOS-a, a następna przeznaczona urządzeniom audio i wideo oraz sterownikom), dzięki czemu wszystkie informacje przedstawiono w czytelnej formie.

GFXplorer zawiera także dodatkową zakładkę Narzędzia, która pozwala uzyskać szybki dostęp do rozmaitych narzędzi systemu Windows bez konieczności wyszukiwania ich na własną rękę. Okazuje się niezwykle przydatna w sytuacji, kiedy zamierzamy przeprowadzić szybką konserwację popularnych "okienek".

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Twoja ocena
ProducentXtreme-LAb
Liczba pobrań3 107
Data aktualizacji18 wrz 2023
Rozmiar pliku0.84 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
GFXplorer ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)