iOSKomunikacja/społecznośćKomunikatoryGG
GG ikona

GG4.16.2

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

GG to mobilna wersja komunikatora znanego także jako Gadu-Gadu. Aplikacja posiada wszystkie najważniejsze elementy znane z wersji komputerowej. Pozwala na rozmowę ze znajomymi, a także zapewnia dostęp do archiwum.

Obsługa oficjalnej aplikacji GG nie nastręcza problemów, głównie dzięki wygodnemu i intuicyjnemu interfejsowi podzielonemu na zakładki przeznaczonymi do innych zadań. Znajdziemy w nim listę kontaktów, wyświetlającą statusy, opisy i awatary, listę rozmów i powiadomień. Ciekawą opcją jest integracja z internetowym dyskiem GG.

Interfejs programu bardzo dobrze wpisuje się w styl nowego, płaskiego iOS. Co ciekawe, w przeciwieństwie do desktopowego odpowiednika, aplikacja w zasadzie nie posiada reklam. Widzimy je czasami, rzadko podczas uruchamiania, lecz w innych wypadkach nie męczą użytkowników. Niestety zawodzi stabilność działania programu. Aplikacja potrafi się restartować, a niektóre opcje programu odmawiają posłuszeństwa. Niestety kolejne aktualizacje nie rozwiązują wszystkich problemów. GG dla iOS dostępny jest za darmo.

Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentEngland.pl
Liczba pobrań711
Data aktualizacji25 paź 2023
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
GG ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)