MacOSInternet i komunikacjaKomunikatory internetoweGG (Gadu-Gadu)
GG (Gadu-Gadu) ikona

GG (Gadu-Gadu)12.4.73.11901

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

GG to popularny polski komunikator, bez którego mało kto jest w stanie się obejść. Wersja dla Maków pozwala oczywiście na prowadzenie rozmów tekstowych, a także głosowych i z kamerką. Można także zagrać ze znajomymi w kółko i krzyżyk albo warcaby.

GG na Makach pozwala przechowywać dane logowania do kilku kont i z każdego z nich pobierze listę kontaktów, historię rozmów zapisaną na serwerach oraz pozwoli na korzystanie z zawartości dysku GG. Rozmowy są szyfrowane i w takiej właśnie postaci są przechowywane. Podczas rozmowy z jedną osobą lub w grupie można korzystać z dobrze znanych emotikon, a także uruchomić jedną z prostych gier bezpośrednio w oknie czatu. Prowadzenie rozmów wideo jest jednak problematyczne i nie zawsze połączenie zostaje nawiązane prawidłowo. Obsługa czatów z kamerką wymaga Flash Playera. Ponadto okna GG zachowują się nieprzewidywalnie, jeśli do Maka podłączone są dwa monitory, a w każdym z okien znajdziemy animowaną reklamę.

W sieci GG można zmienić ustawienia prywatności, czyli kto może zobaczyć informacje o profilu i kto może przysyłać wiadomości bądź zapraszać do czatów grupowych. Osoby, których profile są widoczne dla wszystkich, muszą liczyć się z tym, że będzie można ich profile znaleźć przez wyszukiwarkę lub będzie można wylosować rozmowę z nimi dzięki funkcji „Poznaj nowych znajomych”. Istnieje także możliwość zablokowania natrętnych kontaktów oraz łączenia się ze statusem „Niewidoczny”, przy czym niektóre klienty innych producentów mogą ten stan rozszyfrować.

Dysk GG, którego obsługa znalazła się w komunikatorze, to niewielki (5 GB), darmowy dysk w chmurze. Można na nim przechowywać między innymi swoje pliki muzyczne, które będzie można odtwarzać za pomocą komunikatora. Dzięki Dyskowi GG można także udostępniać pliki znajomym.

Ocena redakcji
2.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentEngland.pl
Liczba pobrań3 505
Data aktualizacji9 mar 2017
Rozmiar pliku55.48 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
GG (Gadu-Gadu) ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)