GG 12 wydane również dla Linuksa, OpenFM cieszy się z miliona pobrań z Play

GG 12 wydane również dla Linuksa, OpenFM cieszy się z miliona pobrań z Play

GG 12 wydane również dla Linuksa, OpenFM cieszy się z miliona pobrań z Play
03.09.2013 21:36, aktualizacja: 03.09.2013 21:49

Wieloplatformowy komunikator GG osiągnął już wersję 12.0.46.10884. Listę najważniejszych zmian można znaleźć na forum GG. Wśród nich znajdują się między innymi poprawki oraz ujednolicenie elementów wyglądu aplikacji oraz optymalizacja działania listy kontaktów. Związane są z tym także zmiany interfejsu użytkownika, teraz bazującego na natywnych oknach systemowych.

Ponadto, najnowsze GG będzie dobrze wyglądać na supergęstych ekranach HiDPI oraz Retina. Warto także zwrócić uwagę na to, że wraz z tym wydaniem stabilność osiągnęła wersja komunikatora dla Linuksa, przystosowana na razie tylko do pracy na 32- lub 64-bitowym Ubuntu, choć działająca bez większych problemów na różnych podobnych do niego dystrybucjach. Niestety, na razie GG rozpowszechniane jest w postaci archiwum plików, a nie gotowego do instalacji pakietu.

Obraz

Również dziś do App Store wysłana została wersja 3.11 GG dla systemu iOS, w której to poprawione zostało zarządzanie pamięcią przy wejściu do okna rozmowy, naprawione zostały błędy przy oznaczaniu rozmów z nieprzeczytanymi wiadomościami, zaś na iPadzie naprawiony został problem z wysuwaniem klawiatury w rozmowach, w których wysyłane były obrazki.

Wczoraj wydana została także nowa wersja OpenFM dla Modern UI, a dziś GG świętuje milion pobrań aplikacji dla Androida z Google Play. Polska aplikacja oferująca bezpłatny dostęp do różnorodnych kanałów muzycznych jest obecnie pobierana częściej niż Shazam, Spotify czy WiMP i znajduje się w pierwszej piątce w swojej kategorii.

Obraz

GG można znaleźć w naszej bazie programów oraz na stronie komunikatora, gdzie znajdują się również odnośniki do odpowiednich sklepów z aplikacjami dla urządzeń mobilnych. Z komunikatora można korzystać także za pośrednictwem przeglądarki po zalogowaniu na gg.pl.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (65)