WindowsNarzędziaInne narzędziaGG10 Tuner

GG10 Tuner2.3

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

GG10 Tuner to bardzo małe narzędzie, które z pewnością ucieszy użytkowników Gadu-Gadu w wersji 10, którzy chcieliby "odchudzić" swój komunikator ze zbędnych funkcji i wodotrysków.

Aplikacja oferuje kilkanaście opcji, pozwalających na dostosowywanie do własnych preferencji takich elementów komunikatora jak okno kontaktów lub okno rozmowy. Zaznaczenie dowolnej z nich powoduje ukrycie wybranego elementu, który w każdej chwili może zostać ponownie przywrócony. Z kolei na liście w głównym oknie GG10 Tunera poszczególne opcje oznaczone zostaną ikonkami, symbolizującymi te pozycje, które są aktualnie włączone, wyłączone lub nie obsługiwane przez posiadaną wersję Gadu-Gadu. W przypadku kiedy komunikator został zainstalowany w innej lokalizacji niż domyślna, narzędzie daje możliwość ręcznego wskazania pliku gg.exe.

GG10 Tuner nie wymaga instalacji i charakteryzuje się dużą prostotą obsługi. Aplikacja gotowa jest do użytku zaraz po uruchomieniu, nie wymagając od użytkownika żadnej konfiguracji. Warto zaznaczyć, iż praca z narzędziem odbywać się powinna w momencie kiedy Gadu-Gadu nie jest uruchomione. W przeciwnym wypadku zadeklarowane zmiany nie zostaną zastosowane.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.649 ocen
Twoja ocena
ProducentBK2
Liczba pobrań38 101
Data aktualizacji14 lip 2011
Rozmiar pliku0.01 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (45)