GG10 Tuner2.3

WindowsNarzędziaInne narzędziaGG10 Tuner
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

GG10 Tuner to bardzo małe narzędzie, które z pewnością ucieszy użytkowników Gadu-Gadu w wersji 10, którzy chcieliby "odchudzić" swój komunikator ze zbędnych funkcji i wodotrysków.

Aplikacja oferuje kilkanaście opcji, pozwalających na dostosowywanie do własnych preferencji takich elementów komunikatora jak okno kontaktów lub okno rozmowy. Zaznaczenie dowolnej z nich powoduje ukrycie wybranego elementu, który w każdej chwili może zostać ponownie przywrócony. Z kolei na liście w głównym oknie GG10 Tunera poszczególne opcje oznaczone zostaną ikonkami, symbolizującymi te pozycje, które są aktualnie włączone, wyłączone lub nie obsługiwane przez posiadaną wersję Gadu-Gadu. W przypadku kiedy komunikator został zainstalowany w innej lokalizacji niż domyślna, narzędzie daje możliwość ręcznego wskazania pliku gg.exe.

GG10 Tuner nie wymaga instalacji i charakteryzuje się dużą prostotą obsługi. Aplikacja gotowa jest do użytku zaraz po uruchomieniu, nie wymagając od użytkownika żadnej konfiguracji. Warto zaznaczyć, iż praca z narzędziem odbywać się powinna w momencie kiedy Gadu-Gadu nie jest uruchomione. W przeciwnym wypadku zadeklarowane zmiany nie zostaną zastosowane.

Udostępnij
GG10 Tuner 2.3wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.649 ocen
Twoja ocena
ProducentBK2
Liczba pobrań38 093
Data aktualizacji14 lip 2011
Rozmiar pliku0.01 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (45)