Giada0.17.2

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Giada to darmowe narzędzie do obsługi sampli lub instrumentów MIDI przygotowane z myślą o DJ-ach, osobach wykonujących utwory na żywo, a także muzykach elektronicznych.

Giada może służyć jako aplikacja do odtwarzania próbek utworów i zapętlenia muzyki, maszyna perkusyjna, sekwencer i nie tylko. Korzystanie z programu z pewnością ułatwia możliwość zdefiniowania skrótów klawiaturowych, które okażą się niezwykle przydatne w trakcie występów. Na uwagę zasługuje także minimalistyczny, bardzo czytelny interfejs, dzięki czemu obsługa narzędzia nie powinna nastręczyć artystom najmniejszych trudności.

Program znajduje się we wczesnej fazie rozwoju i posiada otwarty kod programu. Dzięki temu w rozwijaniu aplikacji mogą wziąć także użytkownicy (np. doświadczeni programiści czy też wykonawcy, którzy zadbają o dodanie nowych funkcji czy też zasugerują wprowadzenie istotnych zmian lub poprawek).

Udostępnij
Giada 0.17.2wersja stabilna (64-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
ProducentGiada
Liczba pobrań412
Data aktualizacji25 sie 2017
Rozmiar pliku3.76 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Komentarze (1)