WindowsArchiwumProgramy archiwalneGigabyte OC Guru II
Gigabyte OC Guru II ikona

Gigabyte OC Guru II2.08

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Gigabyte OC Guru II to niewielkie narzędzie przeznaczone do tzw. overclockingu dedykowanych układów graficznych firmy Gigabyte bazujących na chipsetach NVIDIA oraz ATI/AMD. Program radzi sobie również bardzo dobrze z obsługą kart graficznych innych producentów montowanych w laptopach i komputerach stacjonarnych.

Program po uruchomieniu działa w obrębie zasobnika systemowego, gdzie dostępny jest w formie niewielkiej ikonki. Główne okno Gigabyte OC Guru II skupia wszystkie najważniejsze funkcje do monitorowania podstawowych parametrów GPU, modyfikowania ustawień częstotliwości pracy układu graficznego i wbudowanej pamięci, a także manipulowania napięciem oraz szybkością i trybem pracy wentylatora. Dzięki nim możliwe jest podkręcanie GPU w celu osiągnięcia jak najwyższej wydajności np. w wymagających grach 3D. Co istotne, narzędzie umożliwia tworzenie profili zawierających wiele różnych konfiguracji.

Według zapewnień producenta aktualne wydanie programu wspiera układy graficzne NVIDIA GeForce z serii 200 i nowsze, a także ATI/AMD Radeon HD 5000 i późniejsze.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań3 618
Data aktualizacji5 cze 2018
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Gigabyte OC Guru II ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)