WindowsNarzędziaTestowanie i diagnostykaGigabyte Xtreme Engine
Gigabyte Xtreme Engine ikona

Gigabyte Xtreme Engine1.26

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Gigabyte Xtreme Engine to kolejne narzędzie tego producenta przeznaczone do monitorowania i overclockingu GPU kierowane tym razem do posiadaczy wydajnych układów graficznych NVIDIA GeForce GTX oraz ATI/AMD RX. Dobrze sprawdza się ono z GPU firmy Gigabyte, jak również innych producentów.

Program po uruchomieniu dostępny jest z poziomu zasobnika systemowego w formie niewielkiej ikonki. Główne okno programu skupia kilka zakładek z oferowanymi funkcjami. Wśród najistotniejszych wymienić należy narzędzia do monitorowania aktualnych parametrów pracy urządzania, jak również te dedykowane fanom overclockingu. Zawierają one opcje do manipulowania częstotliwością pracy GPU i pamięci czy napięciem układu graficznego. Gigabyte Xtreme Engine umożliwia także sterownie pracą wentylatorów oraz tworzenie profili z konfiguracjami dla osiągnięcia jak najwyższej wydajności w konkretnych grach komputerowych.

Według zapewnień producenta narzędzie Gigabyte Xtreme Engine wspiera układy graficzne GTX z serii 950 i wyższych, a także RX460 i nowszych.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań13 889
Data aktualizacji17 lut 2020
Rozmiar pliku25.97 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Gigabyte Xtreme Engine ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)