GigaCon DevCon — pierwsze spotkanie już 24 kwietnia w Warszawie

GigaCon DevCon — pierwsze spotkanie już 24 kwietnia w Warszawie

25.03.2013 13:40

24 kwietnia rusza tegoroczna seria wydarzeń GigaCon DevCon, które odbędą się w pięciu miastach Polski. Pierwsze spotkanie odbędzie się w Warszawie w hotelu Novotel Airport.

DevCon to bezpłatna konferencja poświęcona przeglądowi dostępnych środowisk, technologii i narzędzi niezbędnych w budowaniu projektów programistycznych, aplikacji, w procesach wdrożeniowych oraz w codziennej pracy z tymi rozwiązaniami. Na liście poruszanych tematów znalazły się, jak zwykle, testowanie oprogramowania, programowanie na urządzenia mobilne, programowanie gier, rozwijanie chmur, środowiska i języki, bazy i hurtownie danych.

Obraz

W Warszawie będzie można posłuchać między innymi o roli analizy biznesowej w przygotowaniu wymogów dla wdrożenia systemów informatycznych wspierających działalność firmy, przejściu od wymagań do Javy w mgnieniu oka, Spring Data i nierelacyjnych bazach danych (neo4j, mongodb, redis), sposobach na zawalenie wdrożenia hurtowni danych czy programowaniu zwinnym widzianym okiem testera. Ponadto, w tym roku w agendzie znalazł się panel poświęcony rozwijaniu własnego projektu od podstaw i startowi na rynku. Będzie więc można poznać możliwości zdobycia funduszy, zarabiania na swoich pomysłach i wartość swojego projektu. Tworzenie technologii to nie wszystko, trzeba ją jeszcze umiejętnie sprzedać.

Pełną agendę można znaleźć na stronie wydarzenia. Warunkiem uczestnictwa w konferencji jest wcześniejsza rejestracja. każdy z uczestników otrzyma dodatkowo rabat na egzaminy na międzynarodowe certyfikaty: ISTQB, REQB, IBAQB, OCUP, OMG Certified UML Professional Fundamental. Portal dobreprogramy objął wydarzenie patronatem medialnym.

Kolejne spotkania z cyklu odbędą się: 20 czerwca we Wrocławiu, 22 sierpnia w Łodzi, 24 września w Krakowie i 19 listopada w Poznaniu.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)