Gigantyczna awaria w kraju. Polacy bez dostępu do internetu i telewizji (aktualizacja)

Awaria Play
Awaria Play
Źródło zdjęć: © DownDetector.pl
Norbert Garbarek

11.06.2024 17:47, aktual.: 11.06.2024 20:29

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nie działa Play. Polacy nie mają dostępu do internetu dostarczanego przez "fioletowych". Problemy z usługami Play występują w całej Polsce.

We wtorkowe popołudnie w serwisie DownDetector.pl zaczęły masowo pojawiać się kolejne zgłoszenia dotyczące awarii popularnego w Polsce operatora. Klienci Play nie mają dostępu do internetu stacjonarnego. Nie działa też telewizja Play.

Komentujący awarię internauci zwracają uwagę, że internet Play nie działa wcale lub jest co chwilę rozłączany. Problem najprawdopodobniej nie dotyczy sieci komórkowej, bowiem połączenia obsługiwane przez Play (oraz SMS-y) działają poprawnie. Działa również komórkowa łączność danych od Play.

Awaria Play
Awaria Play© DownDetector

Uzbroić się w cierpliwość muszą też klienci Play korzystający z oferty z telewizją od "fioletowych". Wedle danych zbieranych przez portal DownDetector jest to kolejna usługa, która nie działa w Play podczas wtorkowej awarii.

Aktualizacja, godz. 20:28

Trwająca ok. trzech godzin awaria Play została rozwiązana. Usługi "fioletowych" powinny już działać u abonentów bez przeszkód. Nie występują już problemy z dostępnością internetu od Play ani telewizji.

Norbert Garbarek, dziennikarz dobreprogramy.pl

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (31)
Zobacz także