WindowsGrafikaDodatki do programów graficznychGimp Paint Studio

Gimp Paint Studio2.0

zabezpiecz pobieranie

Gimp Paint Studio to zestaw pędzli i zapisanych ustawień narzędzi przeznaczony dla malarzy, ilustratorów i rysowników, przeznaczony do używania z programem GIMP.

Z Gimp Paint Studio z pewnością zadowoleni będą użytkownicy zajmujący się tworzeniem ilustracji, malowaniem lub szkicowaniem z użyciem GIMP-a. Wszystkie komponenty są przygotowane tak, aby przypominały tradycyjne narzędzia rysownicze i pozwalały wiernie odwzorować tradycyjny rysunek. W kolekcji pędzli znajdują się klasyczne przybory (grafity, ołówki, długopis BIC, pędzle, szpachelka, pastele olejne) oraz pędzle wspomagające rysowanie niektórych typów obiektów (pył, skały i góry, faktura sznurka, liście, „brudna plama”, chmury, promień światła, poświata, futro i włosy, dym, ogień). Ponadto pakiet zawiera zestawy ustawień dla gumki, smużenia, aerografu oraz stalówki. Palety i gradienty dołączone do pakietu przygotowane zostały tak, aby ułatwić rysowanie popularnych faktur, jak skóra, oczy, rośliny, metale i tak dalej.

Pędzle dostępne są całkowicie za darmo. Aby dodać je do zasobów Gimp-a, należy skopiować zawartość pobranego archiwum do folderu z ustawieniami GIMP-a, na przykład C:\Documents and Settings[nazwa użytkownika].gimp-2.6 w systemie Windows XP, C:\Users[nazwa użytkownika].gimp-2.6 w przypadku Windows Vista i 7. Pełną instrukcję instalacji, również w formie wideo dla części ze wspieranych systemów, można znaleźć na wiki projektu.

W poszukiwaniu inspiracji warto udać się na stronę jednego z twórców Gimp Paint Studio, Ramona Mirandy, oraz obejrzeć na stronie projektu stworzone przez niego filmy instruktażowe.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.17 ocen
Twoja ocena
ProducentGPS Team
Liczba pobrań24 113
Data aktualizacji9 lip 2012
Rozmiar pliku10.06 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (27)