WindowsBiuroKonwertery i generatory PDFGIRDAC Free PDF Creator
GIRDAC Free PDF Creator ikona

GIRDAC Free PDF Creator10.2.2.3

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

GIRDAC Free PDF Creator to darmowa i bardzo prosta w obsłudze aplikacja do tworzenia dokumentów zapisanych w formacie PDF.

GIRDAC Free PDF Creator współpracuje z ponad 300 różnymi programami dla systemu Windows, pozwalając na tworzenie PDF-ów, które możemy następnie wydrukować. Narzędzie umożliwia konwertowanie plików Worda (DOC i DOCX), innych dokumentów tekstowych (RTF i TXT), a także prezentacji multimedialnych (PowerPoint) do PDF.

GIRDAC Free PDF Creator oferuje ponadto funkcję zapisywania ustawień, dzięki której nie musimy konfigurować programu za każdym razem, ale możemy skorzystać z wcześniej przygotowanych opcji. Po skonwertowaniu wybranego pliku do formatu PDF narzędzie wyświetla raport przedstawiający wyniki wspomnianej operacji.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań468
Data aktualizacji26 lip 2018
Rozmiar pliku8.93 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
GIRDAC Free PDF Creator ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)