WindowsDomOrganizery osobisteglimpses
glimpses ikona

glimpses0.4.0 Beta

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

glimpses to narzędzie umożliwiające przechowywanie rozmaitych wpisów, plików graficznych czy notatek.

Po uruchomieniu glimpses widzimy główne okno programu, a także kilka zakładek (wszystkie wpisy, zdjęcia, kalendarz, ulubione, tagi i kosz), dzięki którym łatwiej nam będzie segregować wprowadzoną zawartość; otrzymujemy również dostęp do ustawień, by swobodnie zarządzać własnym profilem użytkownika w serwisie Dropbox.

glimpses oferuje całkowitą swobodę i tak naprawdę jedynie od nas zależy, w jaki sposób będziemy wykorzystywać tę aplikację. Może zawierać wspomnienia rodzinne, służbowe informacje, a także pełnić funkcję pamiętnika.

Jako że glimpses wykorzystuje serwis Dropbox, czyli wspomnianą usługę do przechowywania danych w „chmurze”, możemy synchronizować wpisy między wieloma urządzeniami.

Uwaga!

  • Program wymaga zalogowania się do darmowego konta Dropbox. Jeśli go nie posiadamy, musimy utworzyć nowe konto, by móc korzystać z aplikacji.
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentAnees Ahammed
Liczba pobrań180
Data aktualizacji10 cze 2018
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
glimpses ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)