WindowsNarzędziaArchiwizacja danychGmail Backup
Gmail Backup ikona

Gmail Backuprevision 15

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Gmail Backup to darmowe i niezwykle proste w obsłudze narzędzie do tworzenia kopii zapasowych zawartości skrzynki pocztowej Gmail. W razie potrzeby umożliwia ono również przywrócenie danych z uprzednio wykonanego backupu.

Program umożliwia przeniesienie wszystkich lub wybranych wiadomości e-mail na lokalny dysk twardy w naszym komputerze. Wykorzystuje w tym celu protokół IMAP i umożliwia pobieranie korespondencji z wybranych przez użytkownika terminów. Dzięki opcji przywracania zawartości skrzynki z pliku kopii zapasowej z powodzeniem posłużyć ono może również do migracji treści z jednego konta Gmail na inne.

Gmail Backup pomimo braku polskiej wersji językowej nie powinien przysporzyć nikomu problemów. Twórcy udostępnili edycje dla systemów Windows oraz Linux.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań1 415
Data aktualizacji4 mar 2018
Rozmiar pliku4.37 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Gmail Backup ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)