Gmail Backup ikona

Gmail Backuprevision 15

WindowsNarzędziaArchiwizacja danychGmail Backup
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Gmail Backup to darmowe i niezwykle proste w obsłudze narzędzie do tworzenia kopii zapasowych zawartości skrzynki pocztowej Gmail. W razie potrzeby umożliwia ono również przywrócenie danych z uprzednio wykonanego backupu.

Program umożliwia przeniesienie wszystkich lub wybranych wiadomości e-mail na lokalny dysk twardy w naszym komputerze. Wykorzystuje w tym celu protokół IMAP i umożliwia pobieranie korespondencji z wybranych przez użytkownika terminów. Dzięki opcji przywracania zawartości skrzynki z pliku kopii zapasowej z powodzeniem posłużyć ono może również do migracji treści z jednego konta Gmail na inne.

Gmail Backup pomimo braku polskiej wersji językowej nie powinien przysporzyć nikomu problemów. Twórcy udostępnili edycje dla systemów Windows oraz Linux.

Udostępnij
Gmail Backup revision 15wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań1 357
Data aktualizacji4 mar 2018
Rozmiar pliku4.37 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Gmail Backup ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)