Gmail Notifier1.0.0.87

WindowsArchiwumProgramy archiwalneGmail Notifier
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Gmail Notifier to niewielka aplikacja, której zadaniem jest sprawdzanie zawartości skrzynki mailowej Gmail i informowanie użytkownika o nowych wiadomościach.

Program pozwala na obsługę więcej niż jednego konta w usłudze Gmail, a o pojawieniu się nowych wiadomości w skrzynce informuje poprzez migającą ikonę w zasobniku systemowym lub sygnałem dźwiękowym, wskazanym przez użytkownika. Komunikacja z serwerami pocztowymi odbywa się za pośrednictwem protokołu IMAP (połączenie szyfrowane przez SSL), który pobiera ze skrzynki jedynie nagłówki wiadomości, zawierające m.in. informacje o nadawcy, tytule i załącznikach. Wyświetlenie pełnej zawartości maila odbywa się po dwukrotnym kliknięciu na wybraną wiadomość.

Gmail Notifier dostępny jest w kilku wersjach językowych - w tym także polskiej. Jego obsługa oraz wstępna konfiguracja, ograniczona jedynie do podania danych dostępowych do konta Gmail, nie powinna przysporzyć nikomu problemów.

Udostępnij
Gmail Notifier 1.0.0.87wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
2.812 ocen
Twoja ocena
ProducentYair Konfino
Liczba pobrań6 308
Data aktualizacji17 paź 2011
Rozmiar pliku2.62 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)