WindowsArchiwumProgramy archiwalneGmail Notifier

Gmail Notifier1.0.0.87

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Gmail Notifier to niewielka aplikacja, której zadaniem jest sprawdzanie zawartości skrzynki mailowej Gmail i informowanie użytkownika o nowych wiadomościach.

Program pozwala na obsługę więcej niż jednego konta w usłudze Gmail, a o pojawieniu się nowych wiadomości w skrzynce informuje poprzez migającą ikonę w zasobniku systemowym lub sygnałem dźwiękowym, wskazanym przez użytkownika. Komunikacja z serwerami pocztowymi odbywa się za pośrednictwem protokołu IMAP (połączenie szyfrowane przez SSL), który pobiera ze skrzynki jedynie nagłówki wiadomości, zawierające m.in. informacje o nadawcy, tytule i załącznikach. Wyświetlenie pełnej zawartości maila odbywa się po dwukrotnym kliknięciu na wybraną wiadomość.

Gmail Notifier dostępny jest w kilku wersjach językowych - w tym także polskiej. Jego obsługa oraz wstępna konfiguracja, ograniczona jedynie do podania danych dostępowych do konta Gmail, nie powinna przysporzyć nikomu problemów.

Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
2.812 ocen
Twoja ocena
ProducentYair Konfino
Liczba pobrań6 332
Data aktualizacji17 paź 2011
Rozmiar pliku2.62 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)