WindowsMultimediaOdtwarzacze plików audio i wideoGMusic Desktop Player

GMusic Desktop Player1.9.15

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item

GMusic Desktop Player to desktopowy odtwarzacz multimedialny skierowany do użytkowników korzystających z serwisu Muzyka Google Play na komputerze z systemem operacyjnym Windows.

Nowoczesny, a zarazem intuicyjny interfejs użytkownika sprawia, że dzięki GMusic Desktop Player mamy dostęp do wszystkich opcji na wyciągnięcie ręki. Możemy nie tylko odtwarzać, zatrzymywać, wznawiać i przewijać utwory znajdujące się w naszej kolekcji, ale również zapoznać się z premierowymi kawałkami, najpopularniejszymi piosenkami, a także przygotowywać listy odtwarzania. Wbudowana wyszukiwarka pozwoli natomiast łatwo i szybko zlokalizować interesujące nas utwory, o ile są one dostępne w bazie Muzyki Google Play.

Po zminimalizowaniu Gmusic Desktop Player zobaczymy niewielkie okno przedstawiające aktualnie odtwarzany utwór. Użytkowników Muzyki Google Play powinien ucieszyć także fakt, że opisywany program zawiera wbudowany equalizer i korektor oraz funkcję wysyłania historii odtwarzania do last.fm. Znajdziemy tu również liczne opcje konfiguracyjne pozwalające na zmodyfikowanie motywu graficznego i kolorystyki programu.

Warto dodać, że działanie GMusic Desktop Player na PC można kontrolować za pomocą smartfona po zainstalowaniu stosownej aplikacji wydanej na urządzenia przenośne z Androidem.

Uwaga!

  • GMusic Desktop Player wymaga zalogowania się do swojego konta Google. Jeśli takowego nie posiadamy, utworzymy je za darmo.
  • Nawet jeśli chcemy korzystać z darmowej wersji programu określanej mianem Standard, to i tak musimy podpiąć kartę kredytową do swojego konta Google, by móc uruchomić GMusic Desktop Player.
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Producentvhanla
Liczba pobrań132
Data aktualizacji31 lip 2018
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)