GOG.com rozpoczyna letnią wyprzedaż – hity i perełki nawet 90% taniej

GOG.com rozpoczyna letnią wyprzedaż – hity i perełki nawet 90% taniej

GOG.com rozpoczyna letnią wyprzedaż – hity i perełki nawet 90% taniej
09.06.2016 15:14, aktualizacja: 12.10.2017 12:35

Niedawno pisaliśmy o nowej i przydatnej funkcji GOG Connect, która umożliwia synchronizację niektórych gier pomiędzy GOG-iem i Steamem. Dziś o GOG-u znów jest głośno – wszystko to za sprawą rozpoczętej właśnie letniej wyprzedaży.

Należący do CD Projektu GOG.com wyrasta na realną alternatywę dla Steama, przede wszystkim za sprawą braku zabezpieczeń DRM w grach. Ponadto niektórych przyciąga bardziej tradycyjny model dystrybucji – ze strony można pobrać instalator, a ponadto często dołączone do niego są bonusowe materiały. Nie inaczej jest z licznymi produkcjami, które trafiły właśnie na wyprzedaż.

A obniżki cen sięgają w pojedynczych przypadkach nawet 90% oryginalnej ceny! Do kupienia po okazyjnych kwotach są zarówno klasyki, takie jak Sid Meier’s Pirates czy Deus Ex (obie w cenie 9,59 zł), jak i hity z trzecim Wiedźminem za 65,09 zł na czele. Jak przystało na GOG, nie zabrakło także perełek ze sceny niezależnej.[img=Zrzutekranu2016-06-09o14.55.43]Uwagę przyciągają także serie, np. pakiet sześciu gier z kultowej serii X-Com można kupić już za 28,95, zaś paczka gier studia Bullfrog z Dungeon Keeperem kosztuje 50,49 zł. Okazji do zdobycia świetnych gier w jeszcze świetniejszej cenie jest mnóstwo, a wyprzedaż dopiero się rozpoczęła, jednak warto się pośpieszyć, gdyż wybór gier będzie się zmieniał. Wyprzedaż potrwa do 22 czerwca.

Przy tej okazji przygotowano także akcję Summer XP, dzięki której zdobyć można gry za darmo. Wykonując kolejne zadania polegające na aktywności w serwisie (m. in. dodanie 10 tytułów do listy życzeń, udostępnienie treści na Facebooku) można zdobywać punkty doświadczenia i wymieniać je na gry. W tej chwili jest to System Shock 2. Wszystkie atrakcje dostępne są na stronie gog.com.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (20)