GOG Galaxy 2.0 i nowości. Od teraz kupisz gry z innych sklepów cyfrowych

GOG Galaxy 2.0 i nowości. Od teraz kupisz gry z innych sklepów cyfrowych

fot. GOG/YouTube
fot. GOG/YouTube
02.10.2020 15:13

Platforma GOG Galaxy 2.0 właśnie testuje bardzo ciekawą opcję. Chodzi o możliwość zakupu gier z innych sklepów z dystrybucją cyfrową gier. Na pierwszy front poszedł Epic Games Store.

Może być to początek do współpracy innych sklepów cyfrowych z GOG-iem, aczkolwiek na razie jedynym zainteresowanym jest Epic Games Store. GOG Galaxy 2.0 pozwala na kupno gier z platformy Epic z poziomu swojego klienta.

Funkcjonalność ta jest dostępna w wersji beta. Jednymi z pierwszych tytułów umożliwiających zakup w ten sposób są: "Mortal Shell", "The Outer Worlds" i "MechWarrior 5".

Ważnym atutem tej integracji jest opcja skorzystania z możliwości zwrotu pieniędzy w bardzo szczodrym terminie 30 dni, niezależnie od tego, ile z grą spędziliśmy czasu.

Według CD Projekt, możliwość kupna tytułów z innych platform cyfrowych była funkcją, o którą prosili użytkownicy GOG Galaxy 2.0 najczęściej, odkąd platforma wystartowała w 2019 r.

Wygląda na to, że w dalszej kolejności, obok Epic, mogą pojawić się integracje z Origin i Steam, ale nie padły jeszcze żadne konkrety na ten temat.

GOG Galaxy 2.0 na Windowsa oraz macOS-a jest dostępny w naszym katalogu oprogramowania.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (50)