GOG Galaxy 1.2.45.61

Strona główna Windows Dom Inne programy dla domu
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

GOG Galaxy to całkowicie opcjonalny program do obsługi gier zakupionych na platformie cyfrowej GOG.com. Narzędzie umożliwia przeprowadzanie takich operacji, jak kupowanie, pobieranie i instalowanie gier, a następnie pozwala na ich uruchamianie.

Wszystkie gry dostępne na platformie GOG.com są pozbawione zabezpieczeń, więc można je uruchamiać w trybie offline (bez dostępu do internetu). Dodatkowo nic nie stoi na przeszkodzie, by stworzyć kopię zapasową pliku instalacyjnego i umieścić ją na dowolnym nośniku (np. płycie, zewnętrznym dysku twardym czy karcie pamięci).

Ciekawą opcją, którą oferuje GOG Galaxy jest możliwość przywrócenia gry do wcześniejszej wersji po zainstalowaniu aktualizacji. Niektóre łatki mogą bowiem przynieść więcej szkody niż pożytku. Sporadycznie zdarza się, że po ich wgraniu dana produkcja działa po prostu dużo gorzej (animacja traci na płynności, a niektóre funkcjonalności nie są już dostępne). Aby uchronić się przed takimi nieprzyjemnościami można całkowicie wyłączyć automatyczne aktualizacje.

Program zawiera funkcję cross-play, która pozwala na wspólną rozgrywkę w tej samej grze posiadaczom wydania z GOG.com i Steama. Twórcy GOG Galaxy zadbali również o to, by gracz miał dostęp do sieciowego matchmakingu, osiągnięć i rozmaitych statystyk związanych z poszczególnymi tytułami. Nie mogło ponadto zabraknąć opcji społecznościowych, takich jak czat i lista znajomych, których można zaprosić do wspólnej zabawy.

GOG Galaxy charakteryzuje się przejrzystym, bardzo czytelnym i pomysłowym interfejsem użytkownika. Wszystkie gry cyfrowe, które znajdują się na naszym koncie, zostały przedstawione w formie pudełek rozmieszczonych na półkach. Na uwagę zasługuje również fakt, że aplikacja zawiera także wyszukiwarkę, która okazuje się bardzo przydatna w momencie, gdy posiadamy dużą liczbę gier w swojej kolekcji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
dzikiwiepsz   14 #9 23.05.2017 14:20

Coś ostatnio mocno przyspieszyli z aktualizacjami jak wcześniej były rzadko tak teraz co chwilę są.

milosz263   1 #8 07.03.2017 20:09

Platforma dobra ale Galaxy ją psuje. Lepiej pobrać GOG Downloader i mieć gry bez żadnych steamów/originów/gogów/uplayów itp.
sam kupiłem 2 raz SimCity 4 bo dzięki brakowi drm moge je na starym komputerze pobrać.

Rorque_plc   9 #7 29.11.2016 22:25

@Zero Ghost: rozumiem że ty się nie wstydzisz i szanujesz, polecam więc nauczyć się w interpunkcje żeby wstydu było trochę mniej.

hint:

[, ] poprawnie
[ ,] niepoprawnie

Polska wersja gog galaxy jest, tylko niepełna, możesz ją włączyć w opcjach.
Niestety, nie rzutuje to na imo mierną jakość aplikacji, która się co prawda zmienia, ale zbyt wolno.
Szumne zapowiedzi przed premierą miały się nijak do jakości apki po, która wyglądała i działała jak coś co ulepiło 4 studentów w 2 tygodnie.
O udostępnionym API, rozwiązaniach dla devów z poziomu strony się nie wypowiem, bo chyba jakieś NDA podpisałem :P

neXt___   13 #6 23.11.2016 23:05

@WiedzminCiri (niezalogowany): za sam fakt, że nie traktują gracza jak potencjalnego złodzieja, należy im się ukłon. Bez jaj, można mieć wyjeby do 3rd part software, który jest wymagany do działania GOG Galaxy, bo w większości przypadków każdy już dawno ma to poinstalowane. Starsze wersje to opcja wybierana przez ułamek użytkowników i nie musi być dostępna w taki sposób. Długie aktualizacje? Nie zauważyłem, aby były one dłuższe niż na Steamie. No i nie ma uciążliwych problemów, jak wybijanie tej samej aktualizacji po 30x dziennie, mimo że już dawno była zrobiona.
GOG Galaxy to taki rozbudowany menadżer pobierania gier z GOG-a.

  #5 24.10.2016 21:50

Przecież ta platforma to jest jakiś dramat. Zamiast coś porządnego zrobić, to Redsi wleźli w taką kaszanę... Każda wersja tego programu to beta,potrzebuje masy durnych Visual C++, inaczej się badziewie nie uruchomi,jak ci nie działa, to masz problem.
Chodzi jak kobyła,aktualizuje się długo. Dodatki? Tylko w aktualnym patchu i w aktualnym Gogu. Jak chcesz ściągnąć starszą wersję, to masz problem, nie no gorszego g%wna nie widziałem.
Z dala od tej żenady.

Shaki81 MODERATOR BLOGA  39 #4 20.05.2016 23:08

@80mentor: Wygląda, że teraz już stabilniejsza wersja.

  #3 30.03.2016 19:54

@Zero Ghost: Nie da się nabijać oglądalności przez telewizje. Oglądalność szacuje firma, która przeprowadza sondaże....

Zero Ghost   16 #2 01.03.2016 12:24

Brak Polskiej wersji językowej w tym bądź co bądź rodzimym programie jak i w samej usłudze to jedno wielkie nieporozumienie ,widać że jego twórcy podobnie jak i w przypadku projektu innej naszej firmy 11bit studios a mianowicie Games Republic https://gamesrepublic.com/ ,wstydzą się własnego pochodzenia ,w takim razie jedyne co mi pozostaje to wstyd za nich i totalna ignorancja proponowanych przez nich gier jak i usług ,bo wiecie w życiu trzeba być konsekwentnym ,jeśli oni nas mają gdzieś to vice versa , i nie chodzi tu o moje braki językowe:) , w takim razie wole dać zarobić konkurencji. PS . jako iż nie popieram aktualnie rządzącej w naszym kraju ekipy oszołomów i propagandy którą sieją wśród ludzi pozwoliłem sobie skasować wszystkie programy TVP... coby przypadkiem nie wcisnąć i nie nabijać im oglądalności ,bo jak już napisałem konsekwencja to podstawa:) .

Dementor   38 #1 11.01.2016 19:47

Kolejna BETA. Która destabilizuje system. Tandeta do kwadratu. Nie pobierać!