r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

GOG Galaxy 1.2.29.25

Strona główna Mac Dom Inne programy dla domu
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

GOG Galaxy to nowa platforma dla graczy będąca odpowiednikiem Steama, Origina i UPlay. Jest to platforma cyfrowej dystrybucji gier wyposażona w dodatkowe usługi i możliwości kładąca nacisk na brak zabezpieczeń ograniczających użytkownika.

Galeria programu

Klient platformy GOG Galaxy ma ułatwić instalowanie gier, bezpośrednie pobieranie ich na dysk, zarządzanie i aktualizację posiadanych tytułów. Galaxy zostało stworzone przez CD Projekt, które jest właścicielem GOG.com oraz CD Projekt Red.

Tak samo jak w Steamie, w GOG Galaxy zobaczymy wszystkie zakupione przez nas tytuły w głównym menu. Dla użytkowników udostępniono również takie funkcje jak galerię zebranych w grach osiągnięć czy chat, aby porozmawiać ze znajomymi. Dodano również bardzo ciekawą i przydatną opcję: po ewentualnym niezadowoleniu gracza z nowej łatki lub patcha można użyć funkcji rollback, która umożliwia cofnięcie gry do poprzedniej wersji. Uda nam się również sprawdzić, ile czasu spędziliśmy z daną produkcją, a nawet jakie miejsce zajmujemy na rankingach. GOG Galaxy jest również odpowiedzialny za tryb wieloosobowy i wszystkie powiązane z nim funkcje.

Używanie tej aplikacji jest w pełni opcjonalne, co jest również podkreślane przez samych producentów. Warto jednak pobrać tego klienta, jeśli chcemy ułatwić sobie nawigację po zakupionych przez nas tytułach.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.