GOG Galaxy GOG Galaxy 2.0.30.13

Strona główna Mac Dom Inne programy dla domu
Pobierz program

GOG Galaxy to nowa platforma dla graczy będąca odpowiednikiem Steama, Origina i UPlay. Jest to platforma cyfrowej dystrybucji gier wyposażona w dodatkowe usługi i możliwości kładąca nacisk na brak zabezpieczeń ograniczających użytkownika.

Klient platformy GOG Galaxy ma ułatwić instalowanie gier, bezpośrednie pobieranie ich na dysk, zarządzanie i aktualizację posiadanych tytułów. Galaxy zostało stworzone przez CD Projekt, które jest właścicielem GOG.com oraz CD Projekt Red.

Tak samo jak w Steamie, w GOG Galaxy zobaczymy wszystkie zakupione przez nas tytuły w głównym menu. Dla użytkowników udostępniono również takie funkcje jak galerię zebranych w grach osiągnięć czy chat, aby porozmawiać ze znajomymi. Dodano również bardzo ciekawą i przydatną opcję: po ewentualnym niezadowoleniu gracza z nowej łatki lub patcha można użyć funkcji rollback, która umożliwia cofnięcie gry do poprzedniej wersji. Uda nam się również sprawdzić, ile czasu spędziliśmy z daną produkcją, a nawet jakie miejsce zajmujemy na rankingach. GOG Galaxy jest również odpowiedzialny za tryb wieloosobowy i wszystkie powiązane z nim funkcje.

Używanie tej aplikacji jest w pełni opcjonalne, co jest również podkreślane przez samych producentów. Warto jednak pobrać tego klienta, jeśli chcemy ułatwić sobie nawigację po zakupionych przez nas tytułach.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!