WindowsGrySymulatoryGolden Acres

Golden Acres

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item

Golden Acres to niewymagająca i barwna gra farmerska online, w której wcielamy się we właściciela niewielkiego gospodarstwa rolnego. Tytuł udostępniony został w formie webowej i uruchomiony być może z poziomu dowolnej przeglądarki internetowej.

Jak wygląda rozgrywka?

Zabawę z Golden Acres rozpoczynamy od prostego samouczka, który w prosty i wygodny sposób wprowadzi nas w świat gry oraz zapozna z podstawowymi zasadami rozgrywki. Jak już zostało wspomniane, gracz wciela się w farmera, którego głównym zadaniem jest przeobrażenie niedużego gospodarstwa w olbrzymie imperium rolne.

Gra nie należy do skomplikowanych i w zasadzie opiera się na doglądaniu naszej farmy. Zadaniem gracza jest zbieranie plonów i sadzenie kolejnych roślin i drzew, hodowanie i dbanie o zwierzęta (a tych w grze nie brakuje), rozwój farmy o nowe budynki i wytwarzanie różnego typu towarów. Dla estetów dostępna jest pokaźna ilość gadżetów, z pomocą których upiększymy i spersonalizujemy swoją farmę.

Golden Acres daje możliwość odwiedzania sąsiednich gospodarstw. Możliwe jest nawiązywanie przyjaźni oraz konkurowanie z innymi graczami.

Kluczowe cechy gry:

  • barwny symulator gospodarstwa rolnego
  • zadanie gracza to rozbudowa formy
  • spora ilość roślin, zwierząt i towarów do produkcji
  • znajomość z użytkownikami w sąsiedztwie
  • za darmo, z poziomu przeglądarki internetowej
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentGolden Acres
Liczba pobrań74
Data aktualizacji25 sie 2020
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)