bDZWuJFh

GoldWave6.54

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

GoldWave to proste w obsłudze i niezwykle rozbudowane, jak na swoje niewielkie rozmiary narzędzie do odtwarzania, nagrywania, edycji oraz konwersji dźwięku.

bDZWuJFj

Program oferuje wbudowany odtwarzacz plików audio, który zintegrowany został z narzędziem do nagrywania dźwięku z dowolnego źródła. Przy jego użyciu użyciu odsłuchamy ulubione piosenki, dostosujemy ich podstawowe parametry odtwarzania jak głośność, balans czy też szybkość, a także zapiszemy na dysku komputera dźwięk z mikrofonu, starych kaset magnetofonowych, płyt gramofonowych itp. Nie zabrakło również zestawu przydatnych filtrów i efektów, z pomocą których usuniemy szumy i wszelakie zakłócenia z naszych plików dźwiękowych, usuniemy wokal z piosenek, zmienimy ton głosu wykonawcy oraz wiele, wiele więcej.

GoldWave pozwala także na edycję plików dźwiękowych, wycinanie wybranych fragmentów, łączenie kilku plików dźwiękowych w jeden, przeprowadzanie normalizacji dźwięku, stosowanie różnego rodzaju wzrostu głośności i wyciszania odpowiednio na początku lub końcu utworu, wyłączanie wybranych kanałów itp. Narzędzie nie potrafi jednak obsłużyć więcej niż jednej ścieżki dźwiękowej, a zapis audio możliwy jest do takich formatów jak WAV, MP3, XAC, AIFF, AIFFC, IFF, AU, VOC, SND, SDS, SMP, VOX, MAT, M4A, FLAC, OGG i WMA. Kolejną zaletą GoldWave jest wsparcie dla pluginów, które poszerzyć mogą możliwości programu o nowe funkcje i efekty.

Uwaga!

  • Najnowsza wersja programu 6.x przeznaczona jest dla 64-bitowych systemów Windows 7/8. Użytkowników starszych edycji Windowsa (XP, Vista, 7) zachęcamy do pobrania starszej edycji aplikacji (5.70) dostępnej z poziomu linków bezpośrednich (przycisk 'Wszystkie wersje').
Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
GoldWave 6.54wersja stabilna (64-bit)
GoldWavewersja dla Windows XP, Vista, 7 (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.817 ocen
Liczba pobrań97 442
Data aktualizacji18 sty 2021
Rozmiar pliku14.61 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (shareware)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDZWuJFO
bDZWuJGf