WindowsAkcesoriaInne akcesoriaGOM Remote

GOM Remote2.1.1.9

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item

GOM Remote to darmowe narzędzie do zdalnego korzystania z programów GOM Player i GOM Audio.

Opisywaną aplikację musimy zainstalować nie tylko na komputerze, ale również na urządzeniu przenośnym z systemem operacyjnym iOS lub Android. Po uruchomieniu GOM Remote na PC klikamy pomarańczowy przycisk z napisem "issuing the security key" widoczny u dołu ekranu, by wygenerować kod zabezpieczający.

Następnie uruchamiamy GOM Remote na smartfonie lub tablecie, wybieramy opcję "new connection", odpowiadamy że zainstalowaliśmy program na komputerze i wpisujemy kod widoczny na ekranie monitora. Chwilę później w programie na PC pojawi się jeszcze kod weryfikacyjny, który również należy wprowadzić na urządzeniu mobilnym.

GOM Remote umożliwia przeglądanie plików na komputerze i wyszukiwanie ich z poziomu telefonu komórkowego. Wciskając przycisk "dodaj do listy odtwarzania" wybrane materiały znajdą się na naszej playliście. Funkcja zdalnego zarządzania pozwala również nie tylko na uruchamianie, zatrzymywanie czy pauzowanie utworów, ale także oferuje możliwość regulacji proporcji ekranu (np. wybranie trybu działania na pełnym ekranie).

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentGOMlab
Liczba pobrań182
Data aktualizacji22 mar 2019
Rozmiar pliku6.67 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)