WindowsMultimediaInne programy multimedialneGOM Studio
GOM Studio ikona

GOM Studio1.7.0.4148

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

GOM Studio to darmowe narzędzie do przeprowadzania transmisji na żywo za pośrednictwem Internetu w maksymalnej rozdzielczości 1080p.

Program charakteryzuje się bardzo prostym w obsłudze i czytelnym interfejsem użytkownika. GOM Studio wspiera zarówno najpopularniejsze serwisy streamingowe, takie jak YouTube, Twitch, Facebook i dailymotion, jak również mniej znane usługi: Connect Game, INSTAGIB, Ustream, Azubu.TV oraz hitbox.

GOM Studio oferuje nie tylko możliwość streamingowania obrazu, ale również pozwala na rejestrowanie działań użytkownika i zapisywanie ich na dysku twardym. W razie ewentualnej awarii jednej z wyżej wymienionych usług nie stracimy więc swoich programów i będziemy mogli ponownie udostępnić je widzom.

GOM Studio automatycznie wykrywa podłączone urządzenia (np. kamerę czy mikrofon) i zawiera wiele opcji konfiguracyjnych. Możemy zmienić rozdzielczość obrazu, liczbę klatek na sekundę, określić jakość dźwięku czy też zdefiniować program tak, by przerywał transmisję po upływie wyznaczonego czasu.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentGOMlab
Liczba pobrań185
Data aktualizacji16 cze 2019
Rozmiar pliku45.84 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
GOM Studio ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)