Google aktualizuje deweloperskie wersje Chrome i Chrome OS

Google aktualizuje deweloperskie wersje Chrome i Chrome OS

30.08.2011 11:42

Google zaktualizował deweloperskie wersje przeglądarki Chrome 15 i systemu Chrome OS dla netbooków. Programiści skupili się przede wszystkim na poprawkach.

W Chrome 15.0.865 poprawiono ogólne działanie przeglądarki - na razie tylko w wersji dla systemu Windows. Stąd też, jak czytamy na blogu firmy, niektórzy z użytkowników zamiast numeru 15.0.865 mogą znaleźć 15.0.865.1000 w swojej aktualizacji. Poza tym Google zaktualizował silnik V8 do wersji 3.5.8.0. Przywrócono podgląd wydruku dokumentów, z którym były problemy w poprzednich wersjach Chrome. Poprawki objęły natomiast synchronizację, jak również błąd występujący podczas pobierania plików z niedozwolonymi znakami. Google informuje również, że w wersji Chrome 15 dla Mac OS X mogą wystąpić problemy z uruchamianiem popularnej gry Angry Birds.

Chrome 15.0.862.1 dla Chromebooków zawiera kilka poprawek dotyczących stabilności i eliminujących wykryte wcześniej błędy. Poza tym zaktualizowano New Tab Page, wprowadzono również poprawki dotyczące odtwarzacza multimediów. Przypomnijmy, że Chrome OS dostępny jest w oficjalnej sprzedaży od czerwca tego roku. Wtedy to rozpoczęła się sprzedaż Chromebooków - netbooków firm Samsung i Acer z systemem firmy Google.

Najnowszą, stabilną wersję Chrome można pobrać z naszego portalu dla systemów Windows, Linux i Mac OS X.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)