Google aktualizuje wydanie stabilne i beta Chrome

Google aktualizuje wydanie stabilne i beta Chrome

05.10.2011 11:35, aktualizacja: 05.10.2011 13:04

Google wydał aktualizacje wersji stabilnej Chrome 14, a także wydania beta. Oprócz poprawek firma nagrodziła osoby, które wykryły błędy w przeglądarce.

W aktualizacji Chrome do wersji 14.0.835.202 Google usunął 7 luk, w tym 6 poważnych i jedną krytyczną. Usunięto między innymi błędy związane z SVG, silnikiem V8 czy obsługą audio. Z kolei dziura w Chrome 14 o statusie krytycznego błędu dotyczyła możliwego uszkodzenia pamięci. W sumie na nagrody dla znalazców Google wypłacił 10 tys. dolarów. Najwięcej otrzymał Sergey Glazunov, który nie tylko wykrył „najdroższą” lukę, ale również dwie inne o wysokim statusie zagrożenia. Poza usunięciem błędów, Google zaktualizował Flash Playera do wersji 11 na potrzeby przeglądarki Chrome.

W wersji rozwojowej przeglądarki Chrome (15.0.874.81) pojawiła się między innymi aktualizacja silnika V8, dopasowano też główne okno powiadomień z narzędziem BookmarkBarController. Poza tym inżynierowie z Mountain View poprawili obsługę zakładek, naprawiono też błędy z wyświetlaniem materiałów w Chrome dla systemu Windows. W wersji dla Mac OS X usunięto błąd pojawiający się podczas ponownego minimalizowania przeglądarki.

Stabilną wersję Chrome 14, a także Chrome 15 beta można pobrać z naszego portalu dla systemów Windows, Linux i Mac OS X.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (30)