iOSNarzędziaNarzędzia dla administratorów i programistówGoogle Analytics
Google Analytics ikona

Google Analytics4.8.5427

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Aplikacja Google Analytics jest oficjalnym klientem serwisu zbierającego dane statystyczne ze stron internetowych o takiej samej nazwie. Automatycznie wykrywa ona zapisane konta Google i sugeruje ich użycie. Zapewnia dostęp do statystyk wszystkich serwisów i wszystkich profili, jakie są zapisane na koncie Analytics.

Oprócz wyświetlania danych podstawowych takich jak unikalne odwiedziny, odsłony i alerty automatyczne, aplikacja pozwala na personalizację widoku i wyświetlanie statystyk z kilku dostępnych działów. Są to przede wszystkim informacje o użytkownikach i sesjach, ale również dane zintegrowane z AdWords, śledzenie strony (m.in. wejścia, wyjścia, czas na stronie) oraz śledzenie skonfigurowanych zdarzeń. Możliwe jest również przeglądanie danych dotyczących wyszukiwania w witrynie, przegląd danych ustawionych celów, oraz dotyczące E-commerce.

Użytkownik może z każdej kategorii wybrać interesujące go dane i ustawić jako panel do wyświetlania. Ponadto aplikacja obsługuje wyświetlanie informacji w czasie rzeczywistym, gdzie przedstawia ilość aktywnych użytkowników, strony na jakich się znajdują, oraz najpopularniejsze witryny odsyłające.

Interfejs bardzo dobrze dopasowano do specyfiki urządzeń mobilnych dzięki czemu zarówno nawigacja jak i odczytywanie danych są bardzo proste. Aplikacja dostępna jest za darmo.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentGoogle LLC
Liczba pobrań103
Data aktualizacji17 sie 2023
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Google Analytics ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)