AndroidNarzędziaNarzędzia dla administratorów i programistówGoogle Analytics
Google Analytics ikona

Google Analytics4.8.555576578

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Aplikacja Google Analytics jest oficjalnym klientem google'owej usługi do monitorowania ruchu na stronach internetowych i analizowania go. Program zapewnia dostęp do wszystkich danych przypisanych do profilu użytkownika w koncie Analitycs.

Oprócz wyświetlania danych podstawowych, jak unikalne odwiedziny, odsłony i alerty automatyczne, aplikacja pozwala na personalizację widoku i wyświetlanie statystyk z kilku dostępnych działów. Są to przede wszystkim informacje o użytkownikach i sesjach, ale również dane zintegrowane z AdWords, śledzenie strony (m.in. wejścia, wyjścia, czas na stronie) oraz śledzenie skonfigurowanych zdarzeń. Możliwe jest również przeglądanie danych dotyczących wyszukiwania w witrynie, przegląd danych ustawionych celów, oraz dotyczące E-commerce.

Przydatnym narzędziem w programie jest możliwość analizowania ruchu na wybranej stronie internetowej w czasie rzeczywistym. W tej kategorii informacyjnej znajdziemy dane m.in. o aktualnie przeglądanych treściach na naszej stronie, o urządzeniu, na którym treść jest wyświetlana oraz o czasie trwania odsłony.

Użytkownik może z każdej kategorii wybrać interesujące go dane i ustawić jako panel do wyświetlania. Ponadto aplikacja obsługuje wyświetlanie informacji w czasie rzeczywistym, gdzie przedstawia ilość aktywnych użytkowników, strony na jakich się znajdują, oraz najpopularniejsze witryny odsyłające.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Twoja ocena
ProducentGoogle LLC
Liczba pobrań266
Data aktualizacji13 lis 2023
System operacyjnyAndroid 4.4 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Google Analytics ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)