bESGFbbF
Google Earth ikona

Google Earth7.1.8

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Google Earth to program umożliwiający wyświetlanie na trójwymiarowym modelu kuliziemskiej zdjęć satelitarnych, lotniczych oraz różnego rodzaju treści dostarczanych przez National Geographic, Jane Goodall Institute, US National Park Service, NASA, Discovery Networks i United Nations Environmental Program.

bESGFbbH

Aplikacja Google Earth korzysta z tych samych zasobów co usługa Google Maps z tą różnicą że pozwala na wyświetlanie niektórych budynków w postaci trójwymiarowej, posiada również funkcje zmiany kąta widzenia. Podstawową opcją Google Earth jest wyszukiwanie miast. Fotografie wykonane są w dużej rozdzielczości dzięki czemu można zobaczyć nie tylko dzielnice, ale również konkretne budynki.

Google Earth oferuje także o wiele więcej. Dzęki tej aplikacji możemy zwiedzić Księżyc, pospacerować po Marsie, oglądać niebo, czy za pomocą nanoszonych map historycznych obserwować zmiany na świecie na przestrzeni dziejów. Można również zrobić sobie krajoznawczą wycieczkę samolotem (symulator lotu).

Uwaga!

  • Do pobrania dostępna jest również bardziej rozbudowana edycja programu Google Earth Pro. Znaleźć ją można z poziomu linków bezpośrednich (ulokowanych powyżej gwiazdek z oceną). Wersja od jakiegoś czasu została udostępniona bezpłatnie i aby uzyskać wymagany do uruchomienia aplikacji klucz licencji wystarczy się tylko zarejestrować(https://geoauth.google.com/gev0/free_trial.html).
Udostępnij
Google Earth 7.1.8wersja stabilna (32-bit)
Google EarthGoogle Earth Pro 7.1.5
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
4.6113 ocen
Twoja ocena:
ProducentGoogle LLC
Liczba pobrań951 943
Data aktualizacji18 kwi 2017
Rozmiar pliku29.87 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
Google Earth ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bESGFbbR
Komentarze (337)
bESGFbcD