WindowsArchiwumProgramy archiwalneGoogle Email Uploader

Google Email Uploader1.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Google Email Uploader to niewielka aplikacja przeznaczona do przesyłania starych wiadomości z powrotem na konto pocztowe. Usługa przeznaczona jest dla osób korzystających z Google Apps, które posiadają aktywne konto na stronach Google. Aplikacja współpracuje z najpopularniejszymi klientami pocztowymi dla Windows i Mac: Outlookiem, Mailem, Eudorą czy Thunderbirdem. Niestety, w obecnej wersji Email Uploader nie obsługuje poczty Google - Gmaila. Aplikacja posiada też ograniczenia. Po wysłaniu 500 e-maili Uploader zwalnia do jednej wiadomości na sekundę.

**Uwaga!**Program wymaga zainstalowanych w systemie bibliotek .NET Framework w wersji 2.0 lub nowszej. Najnowszą wersję .NET Framework można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki (patrz: Programy powiązane).

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.03 oceny
Twoja ocena
ProducentGoogle LLC
Liczba pobrań6 350
Data aktualizacji2 lut 2010
Rozmiar pliku0.40 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)