Google jak Pinterest: pomoże dobrze się ubrać i sporo zaoszczędzić

Google jak Pinterest: pomoże dobrze się ubrać i sporo zaoszczędzić
13.04.2017 16:07
Google jak Pinterest: pomoże dobrze się ubrać i sporo zaoszczędzić

Wyszukiwarka obrazów Google będzie miejscem, które pomoże kupić ubrania marzeń. W aplikacji Wyszukiwarka Google dla Androida i na mobilnej stronie wyszukiwarki znajdziemy nie tylko zdjęcia konkretnych produktów, ale też pomysły, jak je nosić i cennik podobnych dodatków z linkami do sklepów, a dopiero potem dobrze znane podobne obrazy. Do inspirujących zdjęć miejsc, osób i popularnych memów dołączyły przykłady, jak się dobrze ubrać i jak nosić ulubione dodatki.

Niestety wyszukiwarka jeszcze nie działa prawidłowo w Polsce. Produkty są znajdowane w odpowiedni sposób, ale nawet jeśli są dostępne w Polsce, ceny zostaną podane w dolarach. Prawdopodobnie ma to związek z listą platform handlowych, z którymi ma do czynienia Google. Na razie też nie udało nam się w Redakcji zobaczyć ani jak nosić buty marki Demonia, ani nawet popularną torebkę Zary – tę samą, co w przykładach Google'a.

Mogłoby się wydawać, że zdjęcia osób noszących dane elementy garderoby w wyszukiwarce to fanaberia, ale może to być nieoceniona pomoc w robieniu zakupów online. Nie chodzi tylko o dobranie różnych elementów garderoby, ale też o sposób, w jaki będzie się układać noszona rzecz. Oczywiście zdjęcia modelek w dopracowanych stylizacjach nie dadzą pełnego obrazu i nie pokażą na przykład, jak materiał będzie prezentował się po jakimś czasie noszenia (i na pewno żaden producent się na to nie zdecyduje z oczywistych przyczyn), ale jest to krok w kierunku wygodniejszych i mniej ryzykownych zakupów online.

Bardzo praktyczna wydaje się lista podobnych przedmiotów. Dzięki temu można znaleźć często niema identyczne, ale o rząd wielkości tańsze ubrania i dodatki. Wystarczy popatrzeć na przykład poniżej – Torebkę „Shopper” z Zary (w Polsce kosztowała około 200 zł) w bardziej luksusowej stylizacji można zastąpić modelem z metką Hermes Picotin za prawie tysiąc dolarów, ale można też zamówić podobną sporą, brązową torebkę w Chinach za cenę absurdalnie niską (o ile kupimy przynajmniej 500 sztuk). Oczywiście nie można liczyć na to, że będą tak samo znosić używanie, ale zawsze dobrze wiedzieć, że jest wybór.

350198566650013633

Ta funkcja jest dostępna przy różnych częściach garderoby, dodatkach i akcesoriach, także sportowych. Mądrze wykorzystana pozwoli naprawdę sporo zaoszczędzić podczas zakupów.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)