AndroidPodróże i transportInne programy do podróżowaniaGoogle Street View
Google Street View ikona

Google Street View

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Google Street View w wersji dla systemu Android był wcześniej dostępny jako dodatek do map o nazwie Street View w Mapach Google. Wraz z aktualizacją 2.0 stał się samodzielną aplikacją. Dzięki niej nie tylko możemy przemierzać mapy Google'a z perspektywy ulicy, ale także tworzyć i dołączać do nich własne panoramy.

Na początku przywita nas krótki poradnik, przedstawiający najważniejsze funkcje programu. Wskazówki ujrzymy także podczas pierwszego uruchamiania poszczególnych części aplikacji.

Ekran główny prezentuje mapę wraz z zaznaczonymi najciekawszymi obiektami na całym świecie. Mapę możemy ręcznie przybliżać, skorzystać z klasycznej wyszukiwarki, bądź też przenieść się w miejsce naszej obecnej lokalizacji. Korzystanie z trybu Google Street View polega na przeniesieniu charakterystycznego ludzika w odpowiednie miejsce, bądź też skorzystanie z podpowiedzi prezentowanych u dołu ekranu.

Program pozwala nam także tworzyć nowe zdjęcia sferyczne. Proces tworzenia jest rzeczywiście prosty. Wystarczy odpowiedni poruszać telefon, a pomagają w tym znaki na ekranie. Gdy uznamy że nasze dzieło jest gotowe wystarczy je zapisać, bądź też udostępnić za pomocą maila i sieci społecznościowych.

Aplikacja dostępna jest za darmo. Z jej poziomu nie tylko możemy w łatwy sposób podziwiać najróżniejsze zakątki świata, czy też sprawdzać okolice, w które planujemy się wybrać, ale także dodawać własne treści.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentGoogle LLC
Liczba pobrań1 526
Data aktualizacji10 lut 2023
System operacyjnyAndroid zależy od urządzenia
LicencjaBezpłatna
Google Street View ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)